اثری دیگر از مهران مدیری و این بار تولید عطر

یکی از برترین ستارگان تلویزیون و سینمای ایران طی سالیان اخیر کسی نبوده جز مهران مدیری. این کارگردان، هنرپیشه سینما و تلویزیون، خواننده، طراح تیتراژ، مجری، طراح صحنه و لباس، مجری طرح، صداپیشه و تهیه‌کننده خبره در مراحل مختلف فعالیت‌های خود آثار ماندگاری را بر ‌جای گذاشته که بسیاری از آنها در یادها ماندگار شده است.
مهران مدیری.jpg

چهره‌ی محبوب سینما، این روزها دوباره خبرساز شده و تصمیم گرفته تا با ارائه‌ی برندی عطری و تولید عطرهای خاص، باز هم خاطره‌ای جدید را در یادها رقم بزند، اما این بار خاطره‌ای خوشبو.
زندگینامه مهران مدیری به اختصار

مهران مدیری زاده‌ی فروردین ۱۳۴۶ است که به گفته‌ی ویکی پدیای او، آخرین فرزند از خانواده‌ای ۶ نفره است. در سال ۱۳۷۲، به همراه داریوش کاردان اولین برنامه طنز خود را برای نوروز ساخت. تا سال ۱۳۷۲ با نمایش‌های زیادی چون: عطر و ادکلن مهران مدیری شوخی، تلگراف، آرسنال، پانسیون، سیمرغ، هملت، کیسه بوکس و… روی صحنه رفت. همچنین در این دوران به عنوان بازیگر در نمایش‌های رادیویی قصه‌های شب نیز حضور داشت. آغاز شهرت مدیری از سال ۱۳۷۲ بود که در مجموعهٔ طنز نوروز ۷۲ بازی کرد.
افتخارات و جوایز مهران مدیری

مهران مدیری اولین جایزه‌ی حرفه‌ای خود را با عنوان طوطی طلایی برای بهترین بازیگر تئاتر خرگوش در سال ۵۳ دریافت کرد و پس از آن نیز در طی سال‌های متمادی موفق به دریافت جوایز بسیاری شد. آخرین جایزه‌ی او، تندیس حافظ نیز در سال ۹۹ بدست آمد که به دلیل انتخاب سریال هیولا به عنوان بهترین سریال تلویزیونی بود.
نقش آفرینی در عرصه‌های مختلف هنر

مهران مدیری ازجمله چهره‌های موفقی بوده که علاوه بر بازیگری، توانایی حضور در بسیاری از دیگر فعالیت‌های هنری را نیز داشته است. صدای مهران مدیری اولین بار روی تیتراژ برخی از برنامه‌های او شنیده شد و پس از مدتی آهنگ‌هایی با صدای وی ضبط شد و عرضه شد. همانطور که در بالاتر ذکر شد، او همچنین در حوزه‌های بسیاری چون تهیه‌کنندگی، طراحی صحنه و لباس و غیره نیز فعال بوده و در مورد اجرا نیز نوعی اجرا با قالب جدید را به شکلی عالی در برنامه‌ی دورهمی برای مخاطبان به نمایش درآورد.
مهران مدیری و تولید عطر و ادکلن مهران مدیری

در روزهای اخیر، خبر جدیدی مبنی بر تولید عطر توسط مهران مدیری منتشر شده است. به همین بهانه در این مقاله به معرفی اجمالی او و موضوع تولید عطرهایش پرداختیم.

طی روزهای اخیر مهران مدیری برندی عطری را به نام خودش را ثبت و ایجاد کرد و دوباره خبرساز شد. عطرهای مهران مدیری در دو مدل برای طرفداران ارائه شده که هر دو مدل، زنانه و مردانه دارند. مدل اول، عطر کلوزآپ نام دارد و دومی پلان.